Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

Witamy Państwa w dziale z apteczkami. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz szeroki asortyment produktów związanych z opatrywaniem ran oraz udzielaniem pierwszej pomocy. Znajdą tu Państwo apteczki pierwszej pomocy niezbędne w różnych okolicznościach, m.in. apteczki do biur,  apteczki samochodowe, apteczki przemysłowe (niezastąpione w zakładach produkcyjnych) czy apteczki szkolne.

Mogą Państwo wybrać cały zestaw lub też samo wyposażenie apteczki. Do wyboru są apteczki ścienne, zamknięte w torbach czy wkłady uzupełniające. Daje to Państwu niepowtarzalną możliwość skompletowania zestawu odpowiedniego do potrzeb miejsca, w którym będzie służyła. Warto pamiętać, że apteczka pierwszej pomocy powinna nam towarzyszyć w każdym miejscu, w którym przebywamy, w domu, w pracy czy w aucie, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy może przydać się jej zawartość.

Pragniemy również przypomnieć, że należy regularnie sprawdzać zawartość istniejącej apteczki pod kątem terminu ważności środków opatrunkowych oraz uzupełnienia ewentualnych braków w wyposażeniu apteczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl