Dane firmy

Firma MEDIPLUS jest dynamicznie rozwijającą się hurtownią medyczną obecną na rynku polskim od 1998 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży jednorazowego sprzętu medycznego, który wykorzystywany jest przed służby zdrowia oraz wszelkie podmioty zajmujące się ratowaniem życia i zdrowia ludzkiego. Nasza firma prowadzi wielokierunkową strategię działania polegającą między innymi na osobistych kontaktach z klientami, obejmującymi fachowe doradztwo i wsparcie merytoryczne na wszystkich etapach zakupu, stałym poszerzaniu oferty handlowej o najlepsze i najnowocześniejsze wyroby renomowanych firm, a także umacnianiu pozycji na rynku poprzez rozwijanie nowoczesnych metod sprzedaży.

Możemy się pochwalić szeroką ofertą asortymentową, na którą składają się przede wszystkim produkty bezpieczne zarówno dla pacjentów, jak i personelu w Państwa placówce. Nasza oferta zawiera celowane propozycje promocyjne oraz dogodne i elastyczne warunki sprzedaży.

Zdajemy sobie sprawę, iż działamy w branży, która wymaga dużego zaangażowania, dlatego też staramy się odróżnić od naszych konkurentów poprzez:

  • fachowe i profesjonalne doradztwo w kwestii doboru i zakupu (dodatkowo szanując Państwa czas to my kontaktujemy się z Państwem telefonicznie w umówionym wcześniej terminie);

  • rzetelną realizację zamówień oraz błyskawiczną informację zwrotną na temat statusu realizowanego zamówienia;

  • atrakcyjne ceny i programy lojalnościowe;

  • elastyczne podejście do potrzeb naszych klientów;

  • bogatą i stale poszerzaną ofertę produktową;

  • ciekawą propozycję rabatową – rabaty rosną wraz z dokonywanymi zakupami

Sklep medyczny MEDIPLUS24 został stworzony z myslą o klientach, którzy chcą zamawiać towary w szybki sposób bez konieczności wychodzenia z domu. Asortyment sklepu jest stale poszerzany, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 

DANE FIRMY:

Mediplus Krzysztof Wypych

ul. Cisowa 5c/5

65-960 ZIelona Góra

Biuro: ul. Zacisze 16, Zielona Góra (przy siłowni Iron Church)

tel. +48 68 478 57 75

mail: sklep@mediplus.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl